Kimin yoktur ki içinde kalan bişeyler. Sanırım 4-5 sene olmuştur miu miu nun bu çantasını gözüme kestirdiğim, tabiki orjinalini alamam ama nişantaşında daha orjinale yakın daha doğrusu kaliteli olan benzerlerini bulabildiğim yerden hep almak istedim  ama hep bişiler girdi birde o kadar para vermek istemedim sanırım. Başka yerlerde buldum çakmasını ama inanılmaz kalitesizdi onlarıda almak istemedim.
Hayır daha diğerini alamamışım birde bu mini modellerini gördüm içim gitti. Renkler şahane ve bu yaz sanırım canlı pastel tonları heryerde görücez.
Şimdiden sonrada benim olması imkansız :( malum bebek geliyor inanılmaz masraflar, ihtiyacım olsa belki ama oda yok ama birgün benim olucak yada alırmı acaba biri hediye :) mesela sevgili annem nisan gibi gelicek bi yolunu bulmalıyım ama kesin oda torununa bişiler alır ve yine hayallerimde yaşar...


Birde vitrininde gördüğüm an yapıştığım hatta içeriye girip bakmadığım bu ceket, içimde kalıcaktı fiyatınıda aşağı yukarı tahmin ettiğim için girmedim bile. Kendisi Bebe marka, ancak 1 ay kadar sonra tekrar istinyeparka gittiğimde en azından denicem deyip girdiğim ve giydiğim an olamaz tamda istediğim gibi dediğim sevgili cici. Eşim hatta sevmemişti ama belki bedeni olsa alırdı tamda hamilelik haberini aldığımız zamanlardı ama yok demiştim bedeni olsada, geliyor zaten bi masraf o kadar hayatta vermem demiştim. İyimi ettim bilmiyorum :) oda hayallerimde...0 yorum SENDE YORUM BIRAK:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...