Daha önce etek kısmı şeffaf elbiselerden bahsetmiştim Burada 
Bunuda bugün evde keyif yaparken gördüm miss selfridge yine harika bir elbise yapmış. Gelirmi bilmiyorum ama oyalancak birşeylerede ihtiyacım var bu aralar. Örgüden sıkıldım birde boyun ağrım var iyice azdıracak o yüzden elime bile almıyorum. Basit bir elbise gibi gerçi tül olduğu için dahada titizlik ister gibi geliyor. Belki tül olduğu için sadece etek kısmının ucunda zorlanabilirim ama olmazsa o kısmını terziye götürürüm. Makinem çok iyi bir makine değil o kısmı düzgün yapmayabilir. Birde sanırım bu elbisede bi yırtmaç var güzel bir ayrıntı. Pazartesi doktordan biraz olsun güzel haberler alırsam ilk işim böyle bir elbise dikmek olacak, umarım böylesine romantik bir tül kumaş bulabilirim....2 yorum SENDE YORUM BIRAK:

BAKTERİiiiiii dedi ki...

ayy gerçekten inanılmaz romantik ve şık görünüyor,yapılmazı bilene kolay tabee yaparsın burdan havanı,bana getir bak 5 dakikada en ala elbiseyi bile nasıl kuşa çeviriyorum hahahha...
şaka bi yana muhteşem görünüyor umarım herşey yoluna girer,Rabbim sana şifa versin ve hemen bunu yap ve bana postla:))

MeLc dedi ki...

Amin canım çok güzel bi dilek, aslında senin gibi becerikli biri bunu öyle bir yaparkiii.Bakalım denicem bitirdiğim anda paylaşıcam büyük bir zevkle ama işte göbişle nasıl durur bilemiyorum :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...